czwartek, 15 kwietnia
Shadow

Forum XTB opinie o brokerze

Według strony brokera pozwala on na inwestycje na światowej klasy platformie transakcyjnej. Jest ona łatwa o obsłudze, a przez to przyjazna osobom początkującym. Kolejnym atutem jest błyskawiczna wymiana zleceń. Broker wciąż pracuje nad tym, by klienci posiadali jak najlepsze doświadczenia związane z inwestowaniem. Ma on również na celu zapewnienie satysfakcji swoim klientom.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował, że posiada potrzebne licencje. Jest to m.in. licencja KNF. Posiada również licencjonowanie transgraniczne.

XTB – opłaty i prowizje

Broker podał na stronie, że pozwala na inwestowanie w akcje spółek całego świata w atrakcyjnych cenach. Przykładowo do miesięcznego obrotu 100 tys. EUR nie jest wymagana prowizja. Po więcej informacji o cenach odsyłamy do strony brokera.

Minimalny depozyt

Według brokera otwierając konto można wpłacić wybraną przez siebie kwotę pod inwestycje. Jest to dobra wiadomość dla rozpoczynających przygodę z inwestowaniem. Takie osoby nie są ograniczone zbyt wysoką ceną depozytu.

XTB – konto demo

Broker udzielił informacji o dostępności konta demo. Konto takie pozwala na ćwiczenie umiejętności inwestorskich. Jest ono dostępne u brokera, a broker zachęca do jego wypróbowania.

Opinie o XTB na forach i blogach internetowych

Broker uzyskał opinię prawdziwego profesjonalisty wśród instytucji finansowych. Według grupy entuzjastów świadczy on godne naśladowania wsparcie klienta. Jest również uznaną i ugruntowaną marką. Wśród tak wielu przychylnych brokerowi komentarzy, zdarzają się i takie, które twierdzą, że inni brokerzy posiadają lepszą ofertę. Niestety nasza redakcja nie potrafiła wybrać wśród tylu komentarzy i opinii konkretnego wpisu, najtrafniej opisującego brokera.

Siedziba brokera

FAQ

Czy mogę zmienić dźwignię?

Broker informuje, że dostępna dźwignia na rachunku rzeczywistym, jest zależna od rynku, na którym przeprowadza się inwestycję oraz od kwoty depozytu dostępnego na koncie. Nie można ręcznie zmienić dźwigni na rachunku rzeczywistym.

Czy mogę zmienić spread?

Broker napisał, że oferuje dwa rodzaje kont inwestycyjnych ze zmiennym spreadem. Na rachunku Standard spreadem jest całkowity koszt transakcyjny. Na rachunku PRO oprócz spreadu należy uwzględnić prowizję.

Jakie rodzaje dźwigni oferuje broker?

Według strony internetowej brokera dźwignia zależy od rynku, na którym prowadzi się inwestycje oraz od kwoty, jaką chce się zainwestować. Najwyższa dźwignia wynosi 1:200, najniższa 1:2. Akcje i ETFy nie mają dźwigni finansowej.

Dodaj komentarz