czwartek, 29 lipca
Shadow

Regulamin

Na stronie Zenica24Sata.com umieszcza się poniższy tekst, nazywany dalej „Regulaminem”. W regulaminie zamieszczono informacje, jakie dotyczą polityki prywatności, warunków korzystania z z serwisu i samego regulaminu.

Postanowienia ogólne:

 1. Każda z osób odwiedzających Zenica24Sata.com jest zobowiązana do zapoznania z treścią regulaminu.
 2. Niniejszy regulamin określa sposób w jaki powinno odbywać się korzystanie z serwisu. Dotyczy tego jak odbierane są treści zamieszczone na tej stronie internetowej.
 3. Każda z treści na Zenica24Sata.com ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny.
 4. Powiadamia się, że nie jesteśmy zarejestrowani jako broker lub dealer usług finansowych w oparciu o organ regulujący. Twórcy portalu Zenica24Sata.com nie posiadają licencji i odpowiednich kwalifikacji, jakie dotyczą porad inwestycyjnych. Informacje jakie zostały zamieszczone na niniejszej stronie powinny być potraktowane przez odbiorcę jako treści edukacyjne lub informacyjne.
 5. Zenica24Sata.com jest stroną informacyjną. Może mieć zamieszczone reklamy i odnośniki do innych stron internetowych, z jakich właściciel strony może otrzymywać wynagrodzenie albo inne profity. Zależy to od uzgodnionych warunków.
 6. Informacje zamieszczone na stronie Zenica24Sata.com są opiniami i poglądami twórców oraz osób odwiedzających stronę. W ten sposób powinna być rozumiana interpretacja treści. Wiadomości zamieszczone na stronie Zenica24Sata.com stanowią własność właścicieli witryny. Zakazuje się rozpowszechniania, zmiany i wykorzystania treści strony. W przypadku gdy dojdzie do naruszenia tych postanowień, redakcja Zenica24Sata.com zastrzega sobie możliwość wszczęcia postępowania sądowego.
 7. Użytkownicy, czytelnicy i osoby odwiedzające stronę podejmują samodzielnie decyzje finansowe. Właściciele Zenica24Sata.com nie ponoszą konsekwencji tych decyzji. Materiały jakie zawarto na stronie nie powinny być traktowane jako oferta lub rekomendacja.
 8. Użytkownik strony przyjmuje do wiadomości, że inwestycje i handel to działania oparte na spekulacjach, niosące duże ryzyko strat. Każda osoba może stracić całość lub większość środków finansowych na koncie. Dlatego nie powinna angażować się w wymienionie wcześniej działania bez konsultacji z ekspertem w dziedzinie doradztwa finansowego. Właściciele portalu Zenica24Sata.com informują, że ryzykowanie kapitału na którego nie stać daną osobę to dzianie skrajnie nieodpowiedziane.
 9. Inwestycje w Forex, kryptowaluty, CFD, opcje binarne lub inne instrumenty finansowe nie powinny opierać się na treściach Zenica24Sata.com. Podajemy do wiadomości, że nie posiadamy licencji, ani rejestracji jako konsultanci albo doradcy finansowi. Przed rozpoczęciem inwestycji sprawdź ostrzeżenie o ryzyku zamieszczone na stronie swojego brokera.
 10. Użytkownik na własną odpowiedzialność inwestuje w papiery wartościowe, opcje binarne albo inne instrumenty finansowe. Redakcja Zenica24Sata.com nie ponosi odpowiedzialności za straty finansowe swoich czytelników.
 11. Komentarze użytkowników Zenica24Sata.com, a więc ich treść stają się wiadomościami publicznymi.
 12. Zastrzegamy sobie możliwość usunięcia komentarzy, które:
  1. Nie są powiązane z treścią danego artykułu.
  2. Są wulgarne, obsceniczne, obraźliwe, bez względu na formę ich publikacji jak np. tekst, dźwięk lub grafika. Zabrania się używania wulgaryzmów także w formie skróconej np. z kropkami.
  3. Są niezgodne z obowiązującym prawem.
  4. Są częścią kampanii politycznych, społecznych, reklamowych albo innych.
  5. Zawierają nadmierną ilość zbędnych informacji – spam.
  6. Posiadają awatar naruszający prawo lub dobre obyczaje.
  7. Są nieczytelne z powodu błędów stylistycznych i ortograficznych uniemożliwiających odczytanie sensu wypowiedzi.
  8. Pisane są z wielkich liter lub z dużą ilością znaków specjalnych.
  9. Zawierają dane osobowe osób prywatnych oraz dotyczą osób trzecich, które nie są związane z artykułem.
  10. Zawierają prywatne dane takie jak adres zamieszkania, email, numer telefonu
  11. Są skierowane do redakcji Zenica24Sata.com
 13. Zakazuje się umieszczani komentarzy:
  1. Zachęcających do spożycia alkoholu, środków odurzających lub narkotyków.
  2. Mających na celu obrażać osoby publiczne lub obarczać niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.
 14. Zastrzega się możliwość modyfikacji wpisów, które naruszają regulamin.
 15. Zastrzega się prawo do zmiany postanowień regulaminu w każdej chwili, ze skutkiem natychmiastowym od chwili ich publikacji.

Odpowiedzialność serwisu:

 1. Każda osoba jaka odwiedza Zenica24Sata.com powinna zapoznać się z zawartym na stronie regulaminem.
 2. Treść strony może zawierać linki do programów partnerskich, z których właściciel może pobierać zyski.
 3. Posiadacz strony nie bierze odpowiedzialności za treść, jaka znajduje się na innych stronach, na jakie może być przekierowany użytkownik.
 4. Strona Zenica24Sata.com może zawierać promocje firm i instytucji finansowych, z których właściciel może otrzymywać zysk.
 5. Treści ze strony Zenica24Sata.com mają charakter informacyjny. Nie są sugestią ani zachętą, aby wykonywać jakiekolwiek transakcje w obrocie instrumentami finansowymi, albo innymi formami inwestycji.
 6. Informacje ze strony Zenica24Sata.com nie są rekomendacją dotyczącą instrumentów finansowych, ich emitentów albo wystawców.
 7. Treści umieszczone w portalu nie są doradztwem prawnym i finansowym.
 8. Użytkownik korzystający ze strony oświadcza, że zapoznał się i zrozumiał jakie są zasady działalności obowiązujące na Zenica24Sata.com.
 9. Właściciel Zenica24Sata.comnie bierze odpowiedzialności za skutki
  1. Podjęcia przez użytkownika lub osoby trzecie decyzji o inwestycjach, opartych o wiedzę z serwisu.
  2. Strat powstałych z inwestycji opartych na rekomendacjach, prognozach albo wiadomościach pobranych z serwisu.
  3. Przekierowania na portale lub instytucje oraz nie gwarantuje ich rzetelności, prawidłowości i sposobu działania.

Prawa autorskie

Treści umieszczone w serwisie Zenica24Sata.com są chronione prawem autorskim. Informacje jakimi są materiały na stronie są własnością Zenica24Sata.com. Zabrania się ich kopiowania i dystrybucji bez zgody autora.